Frezer CNC

Poszukujemy pracowników na stanowisko Operator frezarek CNC

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa frezarek numerycznych CNC

  • Dobór narzędzi

  • Przygotowanie i uzbrojenie frezarki CNC

  • Ustawianie detalu na maszynie

  • Obróbka detalu zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Kontrola jakości w trakcie procesu produkcyjnego

  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz maszynę

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (min. 2 lata)

  • Znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr itp.)

  • Znajomość narzędzi skrawających

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Benefity (premie, ubezpieczenie grupowe)

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia

  • Możliwość dofinansowania do wynajmu mieszkania dla kandydatów spoza województwa

  • Możliwość przyuczenia do zawodu kandydatów z mniejszym doświadczeniem

CV prosimy przesyłać na adres mailowy.

Oferty pracy

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave